Le Guess Who?, 2018 programının son eklemelerini de açıkladı

8-11 Kasım tarihlerinde Utrecht’te gerçekleşecek Le Guess Who? festivalinin halihazırda baş döndürücü olan programına son isimler de eklendi.

Bu seneki programında Moor Mother, Shabaka Hutchings, Devandra Banhart gibi isimlerin küratörlüğünü üstlendiği seçkilere de yer veren festivale eklenen son isimler arasında Swamp Dogg, Neneh Cherry, Vive La Void, Midori Takada, Yves Tumor, Lonnie Holley, Tirzah bulunuyor.

Festival kapsamında gerçekleşecek çeşitli özel performanslara Ryley Walker ve Kikagaku Moyo’nun Le Guess Who? için hazırlayacağı Deep Fried Grandeur isimli konser de eklendi. Ayrıca Monotonix grubundan Yonatan Gat da son albümü Universalists’i The Eastern Medicine Singers isimli davul grubuyla birlikte sahneleyecek.

Le Guess Who?’nun bu seneki programında yer alan diğer isimler arasında Mudhoney, Art Ensemble of Chicago, Anoushka Shankar, The Breeders, Sons of Kemet XL, Beverly-Glenn Copeland, Colin Stetson ve nice heyecan verici isim bulunuyor. Bant Mag.’ın da medya partnerlerinden olduğu festivalin tüm programı için buraya bakabilirsiniz.