LeBron James’in talk show programı HBO’da başlıyor

Bu yaz Los Angeles Lakers’la anlaşarak kariyerinde yeni bir döneme başlayan yıldız basketbolcu LeBron James’in bir süredir hazırlıkları süren talk show programı The Shop, HBO’da yayınlanacak.James’in kurucularından biri olduğu UNINTERRUPTED’ın yapımcılığını üstlendiği program, her bölümde LeBron James ve konuklarını bir berber dükkanında bir araya getiriyor. Yayın hakları HBO tarafından alınan The Shop’un toplamda kaç bölüm olacağı henüz bilinmese de 28 Ağustos’ta yayınlanacak ilk bölümden bir fragman paylaşıldı bile.

Yalnızca günümüzün değil, tüm zamanların en büyük basketbolcularından biri olarak gösterilen LeBron James’in ilk bölüm konukları arasında dört sene üst üste NBA finalinde karşılaştığı Golden State Warriors’ın yıldız oyuncularından Draymond Green’le birlikte Snoop Dogg, Jon Stewart, kısa bir süre Fenerbahçe forması da giyen WNBA yıldızı Candace Parker bulunuyor.

Lakers’la anlaşmasının ardından Hollywood’da çok daha fazla aktif olması beklenen LeBron James’in ikinci Space Jam filminin başrolünde olacağını da hatırlatalım.