Lisa Kudrow yeni Disney+ müzikalinde

Geride kalan birkaç haftanın kültür sanat dünyasındaki başlıca gündem maddelerinden Friends’in Phoebe Buffay’i Lisa Kudrow, Disney+ yapımı müzikal komedi Better Nate Than Ever’ın oyuncu kadrosuna katıldı.

Tim Federle’ün romanından ekrana taşınacak filmin yönetmen koltuğunda da bizzat Federle var. Kendisi Disney ve müzikal denince akla gelen ilk işlerden biri olan High School Musical’ın yaratıcısı. Anlaşılan yeni müzikal işinden de beklentiler büyük.

Better Nate Than Ever’ın merkezinde 13 yaşındaki Nate Foster karakteri var. Okulundaki tiyatro oyununda kendisine rol verilmemesinin ardından arkadaşı Libby’yle birlikte New York’ta büyük bir müzikal yapımı için oyuncu seçmelerine katılmak üzere gizlice kaçıyor. Bu macerasında uzun zamandır kayıp olan halası Heidi’yle karşılaşıyor ve olayların seyri değişiyor.

Heidi rolünde Lisa Kudrow’u izleyeceğiz. Filmin çocuk başrolleri için de casting süreci devam etmekte. Marc Platt de yapımcı olarak ekibe katıldı. Platt’in filmografisinde La La Land, Scott Pilgrim vs The World, Mary Poppins Returns ve Cruella gibi ses getiren işler var.

Yükleniyor...