Marilyn Manson Stephen King uyarlaması “The Stand” dizisinin kadrosuna katıldı

Stephen King’in 1978’de yayınladığı ve 1990’da güncellenmiş haliyle tekrar piyasaya çıkan ünlü romanı The Stand CBS All Access ekranlarında yayınlanmak için tekrar dizi olarak uyarlanıyor. 2020’de vizyona girmesi beklenen 10 bölümlük mini serinin kadrosuna dair güzel haberler gelmeye devam ediyor.  

Revolver dergisine verdiği bir röportajda dizinin müzikleri için The Doors grubunun The End parçasına bir cover hazırladığını söyleyen Marilyn Manson, dizide rol alacağını da açıkladı. Henüz resmileşmeyen kaynaklara göre dizinin kadrosundaki diğer isimler arasında ise James Marsden (Hairspray), Amber Heard (Aquaman), Greg Kinnear (Little Miss Sunshine), Odessa Young (The Daughter), Henry Zaga (13 Reasons Why) ve Oscar ödüllü Whoopi Goldberg bulunuyor.

Türkçe’ye Mahşer adıyla çevrilen ve durdurulamayan bir hastalığın pençesinde sonuna yaklaşan bir dünyada, hayatta kalanların Mother Abagail ve Randall Flag karakterlerinin önderliğinde kamplaşarak sürdürdükleri bir iyi ve kötü çatışmasını aktaran roman ilk defa 1994’de Mick Garris tarafından dört bölümlük bir dizi olarak uyarlanmıştı. Romanın yeni uyarlaması ise The Fault in Our Stars ve Stuck in Love. filmlerinin yönetmeni Josh Boone tarafından çekilecek.