Metallica üyeleri, NBA final serisinin beşinci maçı öncesinde Amerika milli marşını çaldı

Golden State Warriors ve Cleveland Cavaliers arasında oynanan NBA final serisi birbirinden çekişmeli maçlara sahne olurken, NBA’in maçlara eşlikçi şovları da durdurak bilmeden devam ediyor. Serinin Warriors’ın evsahipliğiyle oynanan beşinci maçından önce, Amerika milli marşını seslendirmek üzere seyircilerin karşısına çıkan isimler James Hetfield ve Kirk Hammett oldu.

Golden State Warriors’ın 104-91 üstünlüğüyle sonuçlanan ve ekibi seride 3-2 öne geçiren maçtan önce milli marşı gitarlarıyla çalan ikili giydikleri Golden State Warriors tişörtleriyle dikkat çekti. Metallica’nın web sitesinden maç öncesi yapılan duyuruda, Bay Area’dan uzun süre sonra bir şampiyon adayının çıktığına vurgu yapılırken, Metallica olarak Batı Konferansı’nın şampiyonu olan Golden State Warriors’a, NBA finallerinde destek olmak için maçtan önce salonda olacakları vurgulandı.

James Hetfield ve Kirk Hammett’ın Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers maçı öncesinde sergiledikleri performansı aşağıda görebilirsiniz.

Bant Mag. ekibinin de sıkı Golden State Warriors taraftarı olduğunu buraya not düşelim ve serinin Cleveland’da oynanacak bir sonraki maçında Steph Curry ve arkadaşlarına başarılar dileyelim!