Mick Jagger, Martin Scorsese ve Terence Winter'ın yapımcısı olduğu "Vinyl" dizisinin ilk teaser'ı geldi!

10 bölümden oluşacak yeni HBO dizisi Vinyl, 2016’da yayınlanacak. Başrollerinde Olivia Wilde ve Bobby Cannavale’i izleyeceğimiz diziden ilk teaser yayınlandı!

Yapımcılığını Mick Jagger, Martin Scorsese ve Terence Winter’ın paylaştığı Vinyl‘ın oyuncu kadrosu da epey ilgi çekici. Dizide Wilde ve Cannavale’e eşlik edecek isimler Everybody Loves Raymond‘ın başrol oyuncusu Ray Romano, The Hunger Games, Just Before I Go gibi filmleriyle tanınan genç oyuncu Jack Quaid, Django Unchained‘in D’Artagnan’ı Ato Essandoh, Coen Kardeşler’in son filmi Inside Llewyn Davis’te izlediğimiz Max Casella ve bu senenin popüler dizilerinden Powers‘ın kadrosunda yer alan Susan Heyward.

Punk, disko ve hip hop gibi türlerin şafağında, 1970 yılında New York’ta geçen dizi, Bobby Cannavale’in canlandırdığı bir plak şirketi sahibini merkezine alıyor. Vinyl, değişik müzik türlerinin popülerleştiği dönemde kendi şirketini ayakta tutmaya çalışan Richie Finestra’nın mücadelesini birçok müzisyen, müzik yazarı ve organizatör eşliğinde anlatıyor.

Diziden yayınlanan bir dakikalık ilk teaser’ı aşağıda görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=n2irZnQMovI