MUBI’den sinema tutkunlarını sevindiren teklif

MUBI, her gün bir yenisini ekleyerek, her ay otuz sıkı filmi izleyicisiyle buluşturuyor. Klasiklerden çoğu başka yerde bulunmayan festival filmlerine, belgesellerden kısa filmlere pek çok yapıma kaliteli bir erişim sağlarken sinema dünyasından son haberlere, röportaj ve eleştirilere yer veriyor. Üstelik izlediğiniz filmlerle ilgili düşüncelerinizi paylaşmanıza, tartışmalar yapmanıza da olanak sağlıyor. 

Platformdan, sinema tutkunlarına cazip bir teklif geldi. Teklifin detaylarına buradan ulaşabilir, ardından da aşağıdaki önerilerimizi izlemeye koyulabilirsiniz.

Antonella Sudasassi’nin yönettiği ve Isabel’in ataerkil baskının üstünü örttüğü cinselliğini keşfine uzanan El despertar de las hormigas (Karıncaların Uyanışı), asker rolü yapan genç erkekleri izlediğimiz ilgi çekici bir Isabelle Tollenaere kısası The Remembered Film (Anılardaki Film), erkek bakışına meydan okuyan Las hijas del fuego (Ateşin Kızları), Özcan Alper harikaları ve daha fazlası MUBI’de. Heyecan verici pek çok yapımı takip etmek için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. 

Yazı: Mine Metin