Neil Patrick Harris açıkladı: "A Series of Unfortunate Events" üçüncü sezonuyla sona erecek

Lemony Snicket’in ünlü çocuk romanlarından uyarlanan Netflix dizisi A Series of Unfotrunate Events‘in başrol oyuncusu Neil Patrick Harris, verdiği bir röportajda dizinin üçüncü sezonunun final sezonu olacağını açıkladı.

Üç yetim kardeşin mirasına konmaya çalışan Kont Olaf’la olan maceralarını karanlık bir mizahla birlikte sunan A Series Of Unfortunate Events, daha önce sinemaya da uyarlanmıştı. İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan dizinin 30 Mart’ta yayınlanacak ikinci sezonundan ilk görüntüler geçtiğimiz günlerde paylaşılmıştı.

TV Guide’a bir röportaj veren Neil Patrick Harris, kitaba fazlasıyla bağlı kalarak kendi yarattıkları birkaç karakteri ve kitapla kolay kolay uyuşturulamayacak kimi şarkıları diziye eklediklerini hatırlattı ve dizinin geleceğine dair dedikodulara da açıklık getirdi. A Series of Unfortunate Series‘in ilk baştan üç sezon olarak düşünüldüğünün altını çizden Emmy ödüllü oyuncu, bu planda bir değişiklik olmadığını ve dizinin 2019 yılında yayınlanacak sezonunun final sezonu olacağını vurguladı.