Okan Urun’la O Gezegenin konukları: KARDELEN / Baran Bölükbaşı / Çağlar Fidan

O Gezegen’de Okan, misafirleriyle kendi oturma odasındaymış gibi konuşuyor. Merak edilmeyenleri soruyor, üstüne vazife olmayan konuları irdeliyor ve bazen bağlam içi bazen bağlam dışı kalıyor. Her konukla yeni bir gezegenin keşfine çıkıyor. Okan Urun’la O Gezegen, 9 Eylül Cumartesi akşamı üç konuğuyla Bant Mag. Havuz / Bina’da. Bu yolculuğa siz de bekleniyorsunuz!

O Gezegen’in 9 Eylül akşamı konukları

*“İHYA” adlı son teklisinde R&B evreninini oryantal dokunuşlarla çeşnilendiren ve Mabel Matiz’in Fatih albümündeki konuklarından biri olan KARDELEN.

*Son dönemde Yalı Çapkını ve Bir Peri Masalı gibi dizilerde izlediğimiz; bir yandan da yoğun bir müzik üretimi içinde olan Baran Bölükbaşı.

*Osmanlı müziği üzerine yaptığı çalışmaları ve eski İstanbul şarkılarını seslendirdiği kayıtları ve performatif dinletileri ile tanınan Çağlar Fidan.

Okan Urun’la O Gezegen’de çevrilen sohbetler ilerleyen günlerde Bant Mag. Podcast kanallarında olacak. Sude Belkıs, Ayça Damgacı ve Burakbey’in konuk olduğu önceki bölümleri henüz dinlemediyseniz, Bant Mag. Podcast kanallarına uğrayabilirsiniz.

Kapı açılış: 20.30
Bilet: 100 TL (Bina giriş katta satışta)
Kapasite 50 kişiyle sınırlı.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/