Obama'nın gençliğini konu eden "Barry", 16 Aralık'ta Netflix'te

ABD’nin 44. devlet başkanı olan Barack Obama’nın üniversite yıllarını konu eden Barry filminde başrolde Devon Terrell yer alıyor. 16 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak olan filmden yeni bir fragman görücüye çıktı.


Adam Mansbach’ın senaryosunu yazdığı ve 2011 yılında vizyona giren Kumaré isimli belgeseliyle tanınan Vikram Gandhi’nin yönetmenliğini üstlendiği Barry, Obama’nın New York’taki Columbia University’de geçirdiği yıllara odaklanıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Boyhood filminin başrol oyuncusu Ellar Coltrane, yeni Twin Peaks sezonunda da izleyeceğimiz Ashley Judd ve son olarak bilim kurgu filmi Morgan‘da sergilediği etkileyici performansla dikkatleri çeken genç oyuncu Anya Taylor-Joy bulunuyor.

Barack Obama’nın arkadaşları, ailesi ve okuduğu okulla olan ilişkilerine odaklanan filmden yayınlanan fragmanda genç Obama’yı basketbol oynarken ve bir polisle tartışırken de görüyoruz. Galasını Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan Barry‘den yayınlanan yeni fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.