Ozzy Osbourne belgeselinden tadımlık bir sahne

Ozzy Osbourne’un 50 yılı aşkın kariyerini birçok farklı açıdan ele alacak Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne belgeselinden kısa bir sahne paylaşıldı. Klipte Osbourne ailesinin diğer fertleri, baba Osbourne’un evde geçirdiği zamanlarda ne kadar sıkıldığını ve sürekli kaçmak istediğini anlatıyor.

Greg Johnston’ın yönettiği belgeselden izlediğimiz ilginç sekansta, Ozzy’nin çocuklarıyla çekilmiş ilginç fotoğraflarını görsek de Jack Osbourne’un “Onu yalnızca koltuktaki eleman olarak hatırlıyorum” sözleri akılda kalıcı. 90’ların başında turne yapmaya ara verdiği dönemde ailesiyle yaşadığı ev hayatından nasıl bunaldığından bahseden Ozzy de “Bir noktada Ozzy’nin yollara ait olduğunun farkına vardım. Kafese sıkıştırılmış bir hayvan gibiydim” diyor. Klibin sonlarında da Ozzfest fikrinin nasıl ortaya çıktığına dair ilginç detayları Sharon Osbourne’dan dinliyoruz.

Prömiyerini SXSW kapsamında yapması planlanan Biography: The Nine Lives of Ozzy Osbourne, pandemi sebebiyle festivalin bu sene gerçekleşmemesiyle doğrudan ABD merkezli TV kanalı A&E’de yayımlanacak. Belgeselde karşımıza çıkacak isimler arasında Rob Zombie, Rick Rubin, Marilyn Manson ve Post Malone var.