“Parke Gıcırtısı”, Bant Mag. Radyo’da yayına başlıyor

Bant Mag. müzik editörü Cem Kayıran’ın iki haftada bir salı akşamları yayınlanacak NBA programı Parke Gıcırtısı, bu akşam Bant Mag. Radyo’da yayına başlıyor. İlk program konuğu ise Socrates Dergi yazı işleri müdürü İnan Özdemir.

Her programda başka bir konu başlığıyla çeşitli hikâyelere, karakterlere ve detaylara değinecek olan programın ilk haftadaki başlığı ise “Yürek burkan NBA sakatlıkları”. Portland Trail Blazers’ın sakatlık laneti, Gordon Hayward ve Markelle Fultz gibi yakın dönemden sarsıcı sakatlıklara yer yer “yürek burkan” yer yer de konuyla alakalı şarkılarla eşlik eden Cem Kayıran ve İnan Özdemir’in sohbetini bu akşam 21:00’de Bant Mag. Radyo’da dinleyebilirsiniz. Programın tekrarı da 14 Aralık Cuma günü 13:00’te yayınlanacak.

bantmag.com giriş sayfasındaki player’dan dinleyebileceğiniz Bant Mag. Radyo’nun diğer yayınları için de takipte kalın. Parke Gıcırtısı ’nın ilk bölümünden kısa bir tadımlığı aşağıdaki bağlantıdan dinleyebilirsiniz. Önden uyaralım, videonun başında Gordon Hayward’ın ters yöne dönmüş ayağı ekranlara geliyor.


Yükleniyor...