Phoebe Waller-Bridge ve Vicky Jones’un son harikası “Run”dan yeni fragman

Phoebe Waller-Bridge ve Vicky Jones’un güzel işleyen iş birliklerinin yeni ürünü Run’dan fragman paylaşıldı. Hayranı olduğumuz Waller-Bridge komedisinin fazlasıyla hissedildiği yeni fragmandan anlayacağımız üzere yine soluksuz bir seyirlik bizi bekliyor.

12 Nisan’da HBO’da yayınlanacak gerilim-komedi türündeki Run’ın sinopsisine göre, üniversitedeyken sevgili olan Ruby (Merritt Wever) ve Billy (Domhnall Gleason) bir söz verirler. 17 yıl sonra Billy’nin tek kelimelik mesajla Ruby’ye hatırlattığı söz üzerine ikisi bir trende bir araya gelirler. Buraya kadar dizi sanki romantik komediye benziyor gibi görünse de iki eski sevgilinin yıllar sonra bir araya gelişi basit bir duygusal geçmişten koşarak uzaklaşmaktan çok daha fazlası. 

71. Emmy Ödülleri’nden üç ayrı dalda ödülle dönen muhteşem dizi Fleabag’in ödüllü yaratıcısı, yazarı ve başrol oyuncusu Phoebe Waller-Bridge, fragmanda gördüğümüz kadarıyla dizinin yapımcılığının yanı sıra oyuncu olarak da karşımıza çıkıyor. Killing Eve’in yazarı ve DryWrite tiyatro şirketinin Waller-Bridge ile kurucusu olan Vicky Jones da dizinin yaratıcısı ve yürütücü yapımcısı.

Pilot bölümünün Kate Dennis tarafından çekildiği, şaşırtıcı, eğlenceli, gizemli olacağı şimdiden belli diziyi dört gözle bekliyoruz.

Yazı: Işıl Saykan