Phoebe Waller-Bridge’in yapımcılığını üstlendiği “Run”dan ilk görüntüler

Crashing, Fleabag ve Killing Eve gibi harikaların ardındaki isim Phoebe Waller-Bridge’in merak uyandıran yeni projelerinden biri olan Run’dan ilk görüntüler geldi. 

Başrollerini Merritt Wever ve Domhnall Gleeson‘ın paylaştığı Run‘ın yapımcılığını büyük övgü toplayan Fleabag ile 71. Emmy Ödüllerine damgasını vuran Phoebe Waller-Bridge ve Andrew Scott üstleniyor. Dizinin yaratıcısı ise Waller-Bridge’in tiyatro şirketi DryWrite’ın da ortağı olan tiyatro yönetmeni ve yazar Vicky Jones. Jones ve Waller-Bridge, Fleabag’de de birlikte çalışmıştı.

12 Nisan 2020’de prömiyerinin yapılacağı açıklanan Run gerilim ve komedi unsurları taşıyan bir hikâye anlatacak. Üniversitede sevgili olan Ruby ve Billy’nin yıllar önce birbirlerine vermiş olduğu bir sözün 17 yıl sonra onları nasıl bir araya getirdiğini ve çıktıkları yolculuğu izleyeceğiz. Dizi İngiltere’de Sky Comedy’de, ABD’de ise HBO’da yayınlanacak.

Yaptığı işlerde insan ilişkilerine olan yaklaşımıyla dikkat çeken ve sevilen Waller-Bridge’in dahil olduğu projeden yeni haberleri heyecan ve merakla bekliyoruz.

Yazı: Selcan Kuhak

Yükleniyor...