Phoebe Waller-Bridge’in yönettiği Phoebe Bridgers klibi

Dead Oceans etiketiyle yayımlanan Punishers albümüyle 4 dalda Grammy adaylığı kazanan Phoebe Bridgers, “Savior Complex” parçası için çekilen klibi yayımladı. Klibin yönetmen koltuğunda Fleabag’in yaratıcısı ve başrol oyuncusu Phoebe Waller-Bridge var.

“Savior Complex” klibine dair heyecan yaratan detaylar bununla da sınırlı değil. İki Phoebe’nin ortaklığına kamera önünde katılan isim, yılın hit dizilerinden Normal People’da izlediğimiz Paul Mescal. Siyah beyaz klipte Mescal’ın canlandırdığı karaktere eşlik eden sevimli bir köpek de var.

Phoebe Bridgers ve Phoebe Waller-Bridge, birbirlerinin işlerine olan sevgilerini dillendirmek için e-mail üzerinden iletişime geçmiş ve sonrasında klip fikri ortaya çıkmış. Klip henüz YouTube’da paylaşılmadı. Ama an itibariyle Bridgers’ın Facebook sayfasında izlenebiliyor.

Saddest Factory

Geçtiğimiz aylarda Saddest Factory ismini verdiği bir plak şirketi kurduğunu duyuran Phoebe Bridgers, bu alandaki çalışmalarını Dead Oceans çatısı altında yürütecek. Müzisyenin, etiketin yaklaşımına ve vizyonuna dair açıklaması kısa ve net: “Janr ayrımına bakmadan güzel müzik.”

Plak şirketinin ilk yayını ise Brooklyn çıkışlı alternatif pop sanatçısı Claud’un “Gold” parçası olmuştu.

Yükleniyor...