Poker Face için heyecanlanmaya sebep çok

Yazı: Melis Tire

2023’ün sabırsızlıkla beklediğimiz dizilerinden biri; Knives Out, Star Wars: Episode VIII – The Last Jedi ve çeşitli Breaking Bad bölümlerinin yönetmeni Rian Johnson’ın yaratıcısı, senaristi ve yönetmeni olduğu ilk dizi. Adı Poker Face, Başrolünde Russian Doll yıldızı Natasha Lyonne var. Merakla beklediğimiz diziden yeni bir fragman paylaşıldı. 


“Dünyalılar Charlie Cale ile tanışın. Onu seveceksiniz.” gibi net bir mesajla paylaşılan fragmanda Natasha Lyonne, müthiş karizması ve bir o kadar karizmatik arabasıyla yola düşüyoruz. Yeni Poker Face fragmanı hemen aşağıda.

Poker Face, 10 bölümden oluşacak ve 26 Ocak’ta Peacock’ta yayına başlayacak. Natasha Lyonne bu kez Charlie Cale isimli, yalan söylendiğini ânında tespit edebilme yeteneğine sahip bir karakteri canlandırıyor. Plymouth Barracuda arabasıyla yollara koyulan Charlie’yi dizinin her bölümünde başka bir karakter ve onlara dair gizemli suçları çözmeye çalışırken izleyeceğiz.

Tek nefeste saymanın mümkün olmadığı çılgın bir yan karakter / konuk oyuncu kadrosu var: Joseph Gordon-Levitt, Adrien Brody, Stephanie Hsu, Benjamin Bratt, David Castañeda, Angel Desai, Audrey Corsa, Brandon Michael Hall, Charles Melton, Chelsea Frei, Cherry Jones, Chloë Sevigny, Clea DuVall, Colton Ryan, Danielle MacDonald, Dascha Polanco, Ellen Barkin, Hong Chau, Jasmine Aiyana Garvin, Jameela Jamil, Judith Light, Leslie Silva, Lil Rel Howery, Luis Guzmán, Megan Suri, Niall Cunningham, Nicholas Cirillo, Nick Nolte, Reed Birney, Rhea Perlman, Ron Perlman, Rowan Blanchard, S. Epatha Merkerson, Shane Paul McGhie, Simon Helberg, Tim Blake Nelson ve Tim Meadows. Vay be!