Rakılı Ajanda 2023 ile beraberce hayal kurmaya devam

Rakılı Ajanda ile geçmiş yıllarda tanışmış olabilirsiniz. 2023 edisyonuyla buluşmak için gün sayıyoruz! Bu yıl Rakılı Ajanda hayal kurmanın gücünü hatırlatacak. Hayallerden ödün vermeden, beraberce kurulan sofralara sızarak.

36 konuk yazar ve 12 konuk çizerle, her yıl olduğu gibi yine kalabalık ve heyecanlı bir masaya davet ediyor Rakılı Ajanda 2023. Müzisyen, yönetmen, oyuncu, yazar ve şeflerin hayallerini kurcalayan röportajların yanı sıra tarihten gastronomiye, yayıncılıktan iklime pek çok alana temas eden listeler ve anekdotlar bir arada. Ayrıca Rakılı Ajanda 2023’ün tüm katılımcılarından tavsiyelerle oluşturulan “Hayaller kurduran müzikler” başlıklı bir çalma listesi de hazırlandı.

Ajanda sayfalarından bambaşka rotalara ışınlayan Geze Geze köşesindeki tavsiyelere, konuklar tarafından çekilmiş fotoğraflar eşlikçi. Farklı disiplinlerden ilham verici öyküleriyle hayalperestlerle kadeh tokuşturuyor, Dünyayı Sofrana Taşı köşesiyle farklı sorulara yanıt arıyor, muhabbeti koyultuyoruz. Hayal kurmaya, dostluğa, geleceğe dair alıntılarla Can Kulağı seçkisi hem bir tat hem bir ilham oluyor. Her aya izlemelik, dinlemelik, okumalık, 2 tek’lik 3 öneri de var. Zevkine güvendiğimiz konuklardan kendi alanlarına yönelik tavsiye ve keşif listeleri de ajanda sayfalarında. İçerik ve görsel çeşitliliğiyle, yeni yılda da beraberce hayal kurmaya çağırıyor Rakılı Ajanda 2023.

Rakılı Ajanda 2023, Anason İşleri Yayınevi aracılığıyla çok yakında raflarda olacak. Geçen iki senede olduğu gibi Bant Mag. ekibi tarafından hazırlandı. Kapağında Oğul Öztunç’un detaylarında kaybolmayı pek sevdiğimiz bir illüstrasyonu var.

Rakılı Ajanda 2023 ve bu yıl “üzüm olmazsa rakı olmaz” diyen gelenekselleşmiş Rakı Ajandası 2023, an itibarıyla Anason İşleri üzerinden ön satışta. İki yayını da 25 Kasım öncesi indirimli fiyattan edinme şansınız var.