Red Bull Music Festival Istanbul Radio - 3 Ekim Programı

Bant Mag. ve Red Bull ortaklığıyla 11 gün boyunca canlı yayında olacak Red Bull Music Festival Istanbul Radio’da yayınlar 3 Ekim Perşembe itibariyle başlıyor. Akaretler’de konumlanan Red Bull House of Music’ten gerçekleşecek yayınlarda ilk gün programında sizi neler bekliyor, bir bakalım.

Her gün 12:00-20:00 arasında yayında olacak radyoyu redbull.com/istanbul ve Power App üzerinden dinleyebilirsiniz.

12:00 MIXTAPE: Tektosag

Radyo yayına İstanbul merkezli bağımsız oluşum Tektosag’ın hazırladığı mixtape ile başlıyoruz. Yoğun bas tınıları ve zihin açıcı prodüksiyonlarla dolu bir saatle maraton start alıyor.

13:00 MIXTAPE: Flow Radyo

Hip hop tutkunlarının favorilerinden Flow Radyo, günün ikinci mixtape’ini hazırladı. Flow Radyo’nun yayın akışından aşina olacağınız tınılar duymaya hazır olun!

14:00 Red Bull House of Music özel yayını

J. Hakan Dedeoğlu ve Cem Kayıran, radyonun 11 günlük yayın akışı ve Red Bull House of Music’e dair sohbete koyuluyor, şarkılar çalıyo, geçtiğimiz yıllardan anıları tazeliyor.

15:00 Alpha Beat Night özel

Afrika’nın farklı uçlarından seslerin Feriye sahnesine bir araya geleceği açılış gecesine hazırlanmak için radyodayız. Konuğumuz Mısır’dan Ammar 808.

16:00 FRAMED sergisi özel 

Red Bull House of Music’te festival boyunca görebileceğiniz FRAMED sergisinin sanatçıları Steve Gullick, Ebru Yıldız ve Aylin Güngör stüdyoda.

17:00 Konuk: Bubituzak & Gaye Su Akyol

Geçtiğimiz yıl Kadıköy Sineması’nda festivalin unutulmaz performanslarından birini sergileyen Bubituzak ve Gaye Su Akyol konuğumuz.

18:00 Kan Kardeşler özel

90’lardan bugüne Berlin-İstanbul hattındaki hip hop kardeşliğine odaklanan Kan Kardeşler Night’ta bizi neler beklediğini Barış Akpolat’tan dinleyeceğiz.

19:00 Kan Kardeşler özel / Grup Ses sunar: Program 02

Arşivci, DJ, prodüktör ve dahası Grup Ses, yakında kaset formatında yayınlanacak ikinci “Program 02” mixtape’inin prömiyerini Red Bull Music Festival Istanbul Radio’da yapıyor.

20:00 MIXTAPE: Kontra Records

Beyoğlu’nun özel plak dükkânlarından Kontra Records’ın bir saatlik seçkisiyle Red Bull Music Festival Istanbul Radio’da ilk günün sonu!