Red Bull Studios’tan yeni yıla nefis hazırlık: 20before15

Bu yıl yaptığı onlarca organizasyon ve projeyle sürekli gündemde olan Red Bull Studios, 2015’e bir ay kala yepyeni ve heyecan verici bir projeye imza atıyor. 20before15 isimli proje kapsamında 20 Aralık’a kadar her gün yeni bir şarkı ücretsiz olarak internet üzerinden yayınlanacak. Seri kapsamında ilk olarak yayınlanan parça TOKIMONSTA ve Iza Lach düeti olan ”Pinching” oldu.

Sitede yayınlanan parçalar, yalnızca 1.000 dijital kopyayla sınırlı. Şarkıları download edebilmek için her gün en hızlı şekilde 20before15.redbull.com‘u ziyaret etmek de fayda var. Parçaları download etme şansını kaçırsanız da, söz konusu site üzerinden dinlemeye devam edebiliyorsunuz.

20before15 süresince toplam 33 sanatçının yer aldığı 20 yepyeni şarkı dinleyicilerin huzuruna çıkacak. Önümzdeki günlerde yeni şarkılarını duyacağımız isimler arasında Odd Future kolektifinin en sevdiğimiz üyesi Earl Sweatshirt, Lübnanlı ikili The Wanton Bishops ve Perulu nefis grup Dengue Dengue Dengue yer alıyor. Seride yayınlanacak her şarkı için özel bir illüstrasyonun da site üzerinden paylaşılacağının altını çizelim!

Red Bull Studios ismini 2015 yılında çok daha fazla duyacağız gibi görünüyor. Tokyo ve Berin’de açılacak yeni stüdyolarla, küresel olarak çok daha aktif hale gelecek Red Bull Studios’un çalışmalarını takip etmeniz şiddetle tavsiye edilir!

Yükleniyor...