Red Light Radio'nun 12 Eylül günü İstanbul'dan yaptığı altı saatlik yayını dinleyin!

Geçtiğimiz haftasonu Bant Mag. ve Cezayir’in konuğu olarak İstanbul’dan ilk yayınını yapan Red Light Radio ekibi, gündüz programında on üç yerli müzisyen / grubu ağırlamış ve Türkiye’den hem geçmişten hem günümüzden çıkmış üretimlere yayınında yer vermişti. “Red Light Radio meets Turkish Jams” yayını, ekibin Mixcloud sayfasında yerini aldı!


İlk olarak Bant Mag. ekibinin konuk olduğu yayınlarda sırasıyla Tolga Böyük (Farfara / Islandman), Dilara Sakpınar (123 / Lara Di Lara), Ahmet Kenan Bilgiç (Gevende), Burkay Yalnız (Ağaçkakan / roadside.picnic), Lale Kardeş (The Ringo Jets), Kim Ki O, Barkın Engin (Replikas / Pitohui / Reverie Falls On All), Ah! Kosmos, Mertcan Mertbilek (Palmiyeler), Can Güngör, Gaye Su Akyol, Ali Güçlü Şimşek (Bubituzak) ve Melike Şahin (BaBaZuLa) yer aldı.

Mixcloud’un Türkiye’de erişime kapalı olduğunu hatırlatarak, DNS ayarlarınızı değiştirmenizi ya da Zenmate kullanmanızı tavsiye etmek durumundayız maalesef. Gecenin devamında, Cezayir’de DJ kabinine geçen Hey Douglas, Grup Ses Beats ve Deform-e’nin setleri de yakında yayında olacak!

Red Light Radio Meets Turkish Jams with Bant Mag @ Cezayir Istanbul 09-12-2015 by Red Light Radio on Mixcloud