Rehberimiz Brek, konumuz Kendine Has sunar: Epic Fair 2019

20 Nisan’da İzmir Kültürpark’ta gerçekleşecek Kendine Has sunar: Epic Fair 2019 için heyecanlı geri sayımımız sürüyor. Festivalde Red Bull Music Ada Sahnesi’nde dinleyeceğimiz Brek’e göre Epic Fair programından kaçırmamanız gereken performanslar burada!

Söz Brek’te:

Öncelikle bu kadar değerli bir festival programının parçası olmak müthiş bir heyecan. Müthiş bir gün geçireceğimize inanıyorum. Sanırım konseri bitirdikten sonra köşemize çekilip dinlenmeye gönlümüz el vermeyecek.

Çocukluk efsanemiz, Nekropsi orada olacak mesela, benim bugüne kadar hiç Nekropsi’yi canlı izleme fırsatım olmadı ve bu kez treni kaçırmayı düşünmüyorum. (Bir zamanlar (baya eski zamanlar) “Yok  Var” çalmaya çalışıp elimize yüzümüze bulaştırmışlığımız da yok değil bu arada!)

Vaudou Game’i aşırı merak ediyorum. (İzmir’e daha önce hiç gerçek bir Afro-Funk grubu gelmiş miydi?) Seksi. Bizim buraların dansı değil, burada tepkimeye nasıl girecek, merak uyandırıcı. Ya da “La Chose” çaldığında kimlerin sinirleri boşalacak mesela, bilemiyorum.

Naduve’nin setini de merakla bekliyor olacağım. Umarım “Ready Set Go” yu da setin içinde duyabiliriz. Cıvıl cıvıl synthlerden, hipnoza yol açan Orta Doğu kokulu melodileri tekrar tekrar duymak güzel olacak.”