RHANEVA x bant mag. 20. yıl Plaj Havlusu Koleksiyonu ile tanışın!

Hayatımızda hep yaşsız ve sıkıcı olmayan bir arkadaşımız olarak kalmak isteyen bant mag., şimdilerde 20. yılını deviriyor. Biz de ona hakkını teslim edelim, yaş almasındansa bulunduğu yaşın tanımlarına sığmama arzusunu kutlayalım istiyoruz. Hatta bu kutlamaları resmen başlatıyoruz!

Sizi sarmalamaya, havlunuz olmaya geldik

Kız kardeşimiz RHANEVA markasıyla kol kola vererek bu sıcaklarda sizi sarıp sarmalaması, ruhunuzu serinletmesi umuduyla hazırladığımız plaj havlusu koleksiyonuyla tanışın! 

Aylin Güngör’ün deniz kenarı enstantaneleri ile Sadi Güran ve Deniz Bankal’ın bant mag. 20. yıla özel hazırladığı tasarımlardan oluşan dört parçalık bu koleksiyonu, ailemizin organik ve vegan sertifikalı kişisel bakım markası RHANEVA ile beraber hazırlamak bizim için pek heyecan verici ve anlamlı. Çünkü RHANEVA, tüm canlı yaşamına saygı ve sevgi çerçevesinde özenle hazırladığı formülleriyle tertemiz, etkin, sade ve sürdürülebilir bir kişisel bakım kültürünün yerleşmesi için tutkuyla çalışan genç bir girişim. Saç, cilt ve vücut bakımı ürünlerinin her biri uluslararası COSMOS Organic ve Vegan sertifikalarıyla, içeriğinde insan sağlığı, doğal çevre ve canlı hayatını riske atabilecek hiçbir kimyasal kullanılmadan ve hayvanlar üzerinde deney uygulanmadan üretiliyor; uluslararası sertifikasyon süreçlerinin gerektirdiği tüm düzenli analizlerden ve denetimlerden geçiyor. Tüm RHANEVA ürünleri, içerdikleri organik bitkilerin aromaterapi etkisini en üst seviyeye çıkartacak şekilde tasarlanıyor. Gereksiz çeşitler, fazlaca detaylandırılmış ürün tiplerinden kaçınan RHANEVA, kişisel bakım alanında karmaşa yaratmaktan uzak durarak herkes için iyi içerikli, etkin, sade ürünler ortaya koymaya odaklanıyor ve alışkanlıkların değişmesine katkı sunuyor. Her yaş ve herkes için yüzde 100 güvenli. 

RHANEVA  x bant mag. 20. yıl Plaj Havlusu Koleksiyonu ve RHANEVA ürünlerini keşfetmek, satın almak için buraya bekleniyorsunuz. İşlerin orijinal görünümlerini aşağıda bulabilirsiniz.

bant mag. 20. yaş kutlamalarının ilerleyen günlerde bambaşka şekillerde karşınıza çıkmaya devam edeceğinden şüpheniz olmasın. 

RHANEVA x bant mag. by Sadi Güran

RHANEVA x bant mag. by Deniz Bankal

RHANEVA x bant mag. by Aylin Güngör No:1

RHANEVA x bant mag. by Aylin Güngör No:2