Roy Ailesi ecel terleri dökmek üzere

Pandemi etkisiyle uzun mu uzun aralara giren diziler içinde yolunu en çok gözlediklerimizden biri; son yıllarda televizyonun başına gelmiş en güzel şeylerden biri olan, başta Emmy ve Altın Küre olmak üzere toplanmadık ödül bırakmayan Succession

Kendall’ın babasının “saltanatının” sona erdiğini bir basın toplantısında dünya âleme duyurmasının üzerinden neredeyse 2 yıl geçti. Ağzını açıp gözünü yumdu; Waystar RoyCo’nun çeşitli kabahatlerinin suçunu üstlenmeyi reddedip, şirketteki cinsel taciz olaylarının en başından beri halı altına süpürüldüğünü doğruladı. Şimdiki hedefi ise bu çetin savaşta yanına aileden yeni müttefikler katabilmek.

Ufukta görünen 3. sezondan ilk tanıtım geçtiğimiz ay yayımlanmış, HBO dönüşün sonbahar aylarında olacağını resmen duyurmuştu. Hâlâ elimizde net bir tarih yok fakat artık serinin geçtiğimiz sezondan tam 2 yıl sonra, ekimde döneceğini biliyoruz. Müjde, resmî sosyal medya hesaplar üzerinden, Logan Roy’un derin düşüncelere daldığını gördüğümüz bir görselle verildi. 

Son gelişmelerden sonra Roy Ailesi üyelerinin tehlikeli bir pozisyonda göreceğimizi, siyasi ve finansal ittifaklarını güvence altına alabilmek adına ecel terleri dökeceklerini biliyoruz. Çekişme, rekabet ve çeşitli entrikalarla örülü bu oyuna dâhil olacak yeni yüzler arasında Alexander Skarsgård’ın canlandıracağı başarılı ve dişli bir CEO ile Adrien Brody’nin hayat vereceği, Waystar’ın mülkiyeti için verilen savaşta kilit rol oynayacak bir milyarder var.

Hope Davis, Jihae Kim, Sanaa Lathan, Linda Emond ve Daska Nekrasova; gözümüz yollarda beklediğimiz sezonda karşımıza çıkacak diğer isimler.