Sarah Paulson, “Ocean’s 8” kadrosuna katılıyor

American Horror Story ve American Crime Story’de sergilediği performanslarla tanınan Sarah Paulson, Ocean’s Eleven’ın kadın oyuncuların başrolde olduğu spin-off filminde rol alacağı iddia edildi. Filmin oyuncu kadrosunda Anne Hathaway, Cate Blanchett ve Rihanna gibi isimler bulunuyor.

Yayınlandığı dönemin en popüler oyuncularını bir araya getiren Ocean’s serisinin yeni filmi, Ghostbusters‘ın yeni filminde olduğu gibi yalnızca kadınlardan oluşan bir kadroyla çekiliyor. Gary Ross’un yönetmenliğini üstlendiği filmin ismi için şu an Ocean’s 8 ve Ocean’s Ocho isimleri kullanılıyor. Henüz filmin nasıl bir hikayesi olacağı bilinmese de sekiz kadından oluşan başrol kadrosu, Sarah Paulson’ın eklenmesiyle son haline ulaşmış gibi gözüküyor.

Filmin oyuncu kadrosunun geri kalanında Sandra Bullock, Cate Blanchett, Rihanna, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Mindy Kaling ve Awkwafina bulunuyor. Ana karakterlerinin hepsi kadın oyuncular tarafından canlandırılan yeni Ghostbusters filmi birçok eleştiri toplamıştı. Bakalım benzer bir metotla çekilecek olan Ocean’s 8 sinemaseverlerden nasıl tepkiler toplayacak.

Ocean’s Eleven filminin yönetmeni Steven Soderbergh’in söz konusu spin-off filmde yapımcı olarak yer alacağı da açıklandı. Filmin yapımcı kadrosunda yer alan bir başka isim de yine Ocean’s serisinin yapımcılarından biri olan Susan Ekins.