Sarah Paulson, Rihanna, Sandra Bullock ve nicesini izleyeceğimiz “Ocean’s 8”ten yeni fragman

Ünlü soygun filmi serisi  Ocean’s 11 ‘ın ana karakterlerinin tamamı kadın olarak kurgulanan uyarlaması  Ocean’s 8 ‘ten yeni bir fragman görücüye çıktı.

Rihanna, Sarah Paulson, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Awkwafina, Anne Hathaway ve Mindy Kaling’in başrollerinde yer aldığı filmin yönetmenliğini Gary Ross üstleniyor. Filmin senaryosu da Ross ve Olivia Milch’in ellerinden çıkma. Sandra Bullock tarafından canlandırılan Debbie Ocean karakterinin liderliğinde bir araya gelen sekiz kadından oluşan ekibin büyük bir soygun planladığı Ocean’s 8, 22 Haziran’da gösterime girecek.

Filmle ilgili ilginç detaylardan biri, başrol oyuncularından Mindy Kaling’in 2011 yılında yayımlanan Is Everyone Hanging Out Without Me? (And Other Concerns) isimli kitabıyla alakalı. Ünlü oyuncu, kitabında Ocean’s 11 serisine “tamamen kadın oyunculardan oluşan ve ismi Ocean’s 5 olan bir uyarlama” çekmek istediğini yazmıştı. Önümüzdeki haftalarda vizyonda olacak yeni filmin ortaya çıkışında Mindy Kaling’in rolü, tahmin ettiğimizden büyük olabilir.

Yeni Ocean’s 8 fragmanı aşağıdaki bağlantıda.