Sónar İstanbul 2020 programından ilk isimler açıklandı

2017’den bu yana İstanbul’da da düzenlenen elektronik müzik festivali Sónar, 2020 programından heyecan verici isimler açıkladı.

6-7 Mart 2020’de Zorlu PSM’de dördüncü kez gerçekleşecek Sónar İstanbul, bir kez daha elektronik müziğin zihin açıcı örneklerini teknoloji ve müzik ekseninde usta işi bir kürasyonla bir araya getirmeye hazırlanıyor. 25 yıldır Barcelona’dan Sao Paulo’ya, Bogota’dan Hong Kong’a dünyanın dört bir yanında düzenlenen Sónar, dördüncü İstanbul ziyaretinde yine eşsiz bir maraton vaat edecek. 

Festivalden açıklanan ilk isimler arasında Ilian Tape etiketiyle yayınlar yapan gizemli prodüktör Skee Mask, Berlin tekno sahnesinin başlıca kahramanlarından Ben Klock, büyüleyici audiovisual şovlarıyla tanınan Max Cooper, ekstrem ve karanlık tekno keşifleri yapan Paula Temple ve L.I.E.S.’dan Beduin Records’a birçok önemli etiket bünyesinde yayınlar yapan Tzusing var. Tam listeyi aşağıdaki görselden görebilir, buraya tıklayarak da Zorlu PSM’nin Sónar İstanbul sayfasına ulaşabilirsiniz.