Sound Club: MAY & Adoya

Tek gece, iki konser: Bağımsız sahnenin yeni nesil seslerinden MAY ve Adoya, 17 Mayıs Cuma akşamı Sound Club serisinin konuğu olarak Bant Mag. Havuz / Bina sahnesinde. Biletler Bina giriş katta satışta.


MAY

Müzik serüvenine, sevdiği sanatçıların parçalarını yeniden yorumlayarak başlayan MAY, İTÜ MIAM’da ses mühendisliği yüksek lisansına başlayarak kariyerine odaklanma fırsatı buldu. İlk başlarda İngilizce şarkılarında İstanbul’da yaşadığı deneyimlerini paylaşan müzisyen şimdilerde Türkçe repertuvarını da geliştiriyor. Bedroom pop tınılarına sahip; sıcak hislerle ördüğü melodik kurgusunu çekici vokal armonileriyle zenginleştirdiği son teklisi “bu gece”yi de geçtiğimiz haftalarda yayımlamıştı. Gitarist ve prodüktörü olan Arda Karaburçak ile birlikte bu yıl ilk EP’sini piyasaya sürmeyi planlayan MAY, bu koleksiyonda İngilizce, Kazakça ve Türkçe şarkıları bir araya getirecek.


Adoya

İstanbul’da yaşayan şarkıcı ve müzisyen Adoya; trip-hop deneysel pop ve alternatif rock tınıları üretmeye devam ediyor. Şarkılarında iç dünyasını çok kişilikli bir şekilde ifade eden Adoya, müzik hayatına 2014’te keman ve çeşitli enstrümanlar çalarak başladı; bugüne dek birçok grupta çaldı. Geçtiğimiz yıl yayımladığı Bozuk Rüya albümü,her birinde farklı yazım ve düzenleme metotlarını takip ettiği yedi parçadan oluşuyordu. Yeri geliyor Bobby Vinton’la düet yapma hayalini gerçekleştiriyor, aşkı en derinine kadar yaşamayı öğütlüyor, “normal” olana adapte olmak zorunda olmadığımıza dair kulaklara küpe anlatılar kurguluyor. 


Kapı açılış: 20.30
May: 21.00
Adoya: 21.50

Biletler: 180 TL (Bina giriş katta satışta)
Kapasite 50 kişiyle sınırlı.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/