“Spider-Man: Far From Home”dan bir teaser daha

Tom Holland’ı bir kez daha Peter Parker rolüyle izleyeceğimiz Marvel sinematik evreninin yeni filmi Spider-Man: Far From Home’dan paylaşılan yeni teaser, Spidey’nin filmde giyeceği kostümleri tanıtıyor.

Avengers: Endgame filminde yaşananların hemen sonrasında Spider-Man’in Avrupa’da yaşadığı maceraları konu edecek film Jon Watts yönetmenliğinde çekildi. Jake Gyllenhaal’un Mysterio karakteriyle ilk kez karşımıza çıkacağı Far From Home, 5 Temmuz’da vizyona girecek. Jake Gyllenhaal’un ismi daha önce de bir başka Spider-Man filmiyle anılmıştı. Sam Raimi’nin 2004 yılında çektiği Spider-Man 2 filminde başrolü Tobey Maguire’ın bir başka film setinde sakatlanmasının ardından Gyllenhaal gündeme gelmişti. Maguire’ın hızla iyileşmesiyle bu konu rafa kaldırılmıştı.

Son yıllarda süper kahraman filmlerinde bir fetiş unsuru haline gelen “kahramanların farklı kostümlerini tek filme sıkıştırma” konusunda da kendini pek frenlemiyor Marvel. Far From Home, çeşitli çizgi romanlarda ya da video oyunlarında gördüğümüz dört farklı Spidey kostümünü karşımıza çıkaracak. Konu o kadar ciddi bir hal aldı ki, Marvel yalnızca kostümler için bir teaser hazırlama ihtiyacı hissetmiş.