Spike Lee'nin kendi filminden uyarladığı Netflix dizisi "She's Gotta Have It" sonbaharda geliyor

Ünlü yönetmen Spike Lee’nin 1986 yılında yazıp yönettiği She’s Gotta Have It filminden uyarladığı 10 bölümlük dizisi, Netflix’te izleyiciyle buluşacak. Filmle aynı ismi taşıyacak olan diziden 15 saniyelik bir teaser görücüye çıktı.

Advertisement

Aynı zamanda birkaç ilişkiyi idare etmeye çalışan, aynı zamanda arkadaşları, ailesi ve iş hayatıyla ilgili sıkıntılarla da boğuşan genç bir kadını konu eden She’s Gotta Have It‘in 10 bölümünün de yapımcılığını Spike Lee ve eşi Tonya Lewis Lee üstlenecek. Diziyle ilgili kısa bir açıklama yapan Spike Lee, otuz yıl önce vizyona giren filminin böylesi bir diziye evrilebileceği fikrinin de eşine ait olduğunu dile getirdi.

Filmde Tracy Camilla Johns’un canlandırdığı ana karakter Nora Darling’i Netflix uyarlamasında DeWanda Wise oynayacak. Bu yıl izleyiciyle buluşan Underground ve Shots Fired gibi dizilerle tanınan Wise’a eşlik edecek diğer oyuncular arasında Cleo Anthony, Chyna Layne ve Lyriq Bent bulunuyor.

23 Kasım’da 10 bölümüyle birden Netflix’te görücüye çıkacak olan diziden yayınlanan ilk teaser aşağıdaki bağlantıdan izlenebilir.