SPOT: 4K "Akira" deneyimi, "The Mandalorian" desenli polaroid, yeni Tenacious D çizgi romanı

Bugünlerde önümüze çıkan, kimisi sınırlı sayıda üretilmiş üç ürün. Gözleri şenlendirmek için.

Akira Remastered 4K Blu-Ray

Uzun zamandır beklenen Akira Remastered 4K Blu-Ray, 3 disk halinde, sınırlı sayıda, ön siparişe hazır. Dileyenler Amazon’da 59,98 dolar (461 TL) karşılığında ön sipariş veriyor. Sette neler mi var? Yönetmen Katsuhiro Otomo’yla yapılmış bir röportajdan filmin orijinal fragmanlarına, Akira evrenine dair açıklayıcı sözlükten storyboard koleksiyonuna arşivlik bir seçki! 

The Mandalorian Polaroid Now

The Mandalorian’dan ilham alan Polaroid Now, serinin Beskar zırhındaki renk ve dokularla kaplı yeni bir fotoğraf makinesi piyasaya sürdü. Kameranın yüzeyinde zırhta bulunan detaylar mevcut. The Mandalorian Polaroid Now kamerasına bazı özel tasarım i-Type filmler de eşlik ediyor. Tahmin edileceği gibi Baby Yoda’dan esinlenilmiş yeni i-Type film, 12 farklı çerçeve tasarımına sahip. Her çerçeve, seriden sembollerle süslenmiş ve karakterlere uygun olacak şekilde sepya, mor veya yeşil tonları göstermekte. 

Tenacious D çizgi romanı: Post-Apocalypto

Tenacious D; filmler, albümler ve turnelerden sonra bir çizgi romanla bizi selamlıyor. Jack Black’in çizdiği ve Kyle Gass’ın yazdığı çizgi roman Post-Apocalypto’da Tenacious D üyeleri, kendilerini bir atom bombasının düşmesi sonucunda oluşmuş bir yıkım dünyasında bulur. İnsanlığı tekrar eski hâline getirme görevi tabii ki Tenacious D’nin omuzlarındadır! Akla gelmeyen dönüm noktalarıyla, Beyaz Saray’a çılgın bir ziyaretle, bir zaman makinesi ve bir uzay macerasıyla Post-Apocalypto, ikiliden beklediğimiz gibi, çılgın bir eğlence vaat ediyor. Üstelik pek sevdiğimiz Fantagraphics etiketiyle yayında.  

Yazı: Ezgi Karaarslan

Yükleniyor...