Spot: 8 kitaplık “Euphoria” seti, Marvel heykelleri, Lizbon’u gezdiren oyun

Bugünlerde önümüze çıkan üç ürün. Gözleri şenlendirmek için.

A24’un sekiz kitaplık Euphoria seti

Yayına başladığı günden itibaren birçok alanda popüler kültürün büyük bir parçası hâline gelen, Sam Levinson’ın yaratıcısı olduğu Euphoria, 2021’e iki özel bölümle girmişti. Başrolünde izlediğimiz Zendaya’nın ismini, drama kategorisinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan en genç oyuncu olarak Emmy Ödülleri tarihine yazdıran dizinin sevenlerinin ağzını sulandıracak bir set hazırlanıyor. Oyuncu kadrosu ve dizinin yaratıcı ekibiyle yapılmış röportajlarla daha önce hiçbir yerde görülmemiş fotoğrafları bir araya getiren sekiz kitaplık The Euphoria Books: S1 Boxed Set, holografik kapak tasarımıyla da göz kamaştırıcı. Toplamda bin sayfalık içerikle ilk sezonu masaya yatıran derlemede karakterlerin ilk eskizlerinden nasıl ete kemiğe büründüğüne tanık olacağız. 

Detaylar için buradan A24’un web sitesine ulaşabilirsiniz. 

Diamond Select Toys’un Marvel heykelleri

Sinemadan, çizgi romanlardan ve video oyunlarından favori karakterlerin fazlasıyla gerçekçi ve detaylı figür ve heykellerini tasarlayan Diamond Select Toys, dört karakterlik yeni Marvel galerisini tanıttı. Wasp, Colossus, Mysterio ve Captain America; göz alıcı pozlarıyla karşımızda. Her biri farklı bir tasarımcının işi olan ve farklı heykeltraşlar tarafından şekillendirilen heykellerden ilk bakıştaki favorimiz X-Men’in güçlü mü güçlü Rus mutantı Colossus. Shawn Knapp ve Alejandro Ezcurra ortaklığıyla ortaya çıkan 40 cm büyüklüğündeki heykelde, Colossus’u sarı-kırmızı kostümü ve tek eliyle tuttuğu parçalanmış bir Sentinel’le birlikte görüyoruz. 

Her biri 3 bin adet satışa çıkacak heykellerle ilgili detaylar burada. 

Lizbon’u gezdiren kutu oyunu: 28

Portekiz’in Lizbon şehrine ilk kez giden turistlere mutlaka deneyimlemesi tavsiye edilen 28 numaralı tramvayla yapılan şehir turu, bir kutu oyununa dönüştü. Ülkenin önde gelen oyun şirketlerinden MEBO’nun satışa çıkaracağı 28, en az 2 – en çok 4 kişiyle oynanıyor. Hedef, tramvayınıza en çok yolcuyu almak ve en fazla tarihi lokasyonu ziyaret ettirmek. Kimi rotalardaki farklı gizli oyunlar da cabası. Pedro Santos Silva’nın tasarladığı oyunun çizimlerini André Fernandes Trindade yapmış.

Bilet stratejinizden tramvayın içinde kimi yenilikler yapmaya birçok detayı düşünmeniz gereken masa üstü Lizbon tatilinize dair detaylar burada.