Spot: Funko’nun “Space Jam: A New Legacy” serisi ve diğerleri

Bugünlerde önümüze çıkan üç ürün. Gözleri şenlendirmek için.

Adidas ve South Park’tan 4/20 kutlaması: Towelie sneakerları

South Park’ın nadir görülmesine rağmen en sevilen yan karakterlerinden biri olan kafası güzel havlu Towelie, kızarmış gözleriyle, 20 Nisan gününün anlam ve önemine ithafen hazırlanan yeni Adidas sneakerlarında yerini aldı. Campus 80s modelinin sınırlı sayıda piyasaya sürülen Towelie versiyonlarında karakterin “Don’t forget to bring a towel” ve “I have no idea what’s going on” cümleleri de ayakkabının diline yazılmış.

Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Funko’nun Space Jam: A New Legacy serisi

Yayımlanan ilk fragmanla hem nostaljik hisler kabartan hem de biraz kafaları karıştıran LeBron James’li Space Jam: A New Legacy’nin yaratacağı heyecan dalgasına kapılmayı avuçlarını kaşıyarak bekleyenlerden biri de Funko’ydu şüphesiz. Film için hazırlanmış yeni Funko Pop! serisi resmî olarak duyuruldu. Haziran 2021’de piyasaya çıkması planlanan seride Tune Squad ve Goon Squad’dan karakterlerle birlikte 4 farklı LeBron James uyarlaması var. Geniş pakette Mystery Minis, Funko Pop tişörtleri ve Pocket Pops gibi koleksiyon ürünleri de var.

Detaylar için buraya.

Star Trek: Discovery pizza bıçağı

“Siyah Alarm! Bu koleksiyon ürünü Star Trek pizza bıçağı, tüm yıldız gemilerinin mutfaklarında mutlaka bulunmalıdır!” Pizzanızı uzayın derinliklerine ışınlayacak bir bıçak satışa çıktı. “Ne gerek vardı?” diyenlerinizi duyar gibiyiz, ama cevabımız “niye olmasın?” olacaktır. CBS’in bu sene dördüncü sezonu yayımlanacak Star Trek: Discovery serisini beklemeye devam ederken, Star Trek koleksiyonunu genişletmek isteyenler için yeni bir alternatif var. Discovery serisinin Crossfield yıldız gemisi şeklindeki pizza bıçağı, kataloğunda Star Trek’li araba güneşlikleri, viski bardakları, pijamalar ve dahasını bulunduran Toynk’un en yeni tasarımı. 

Detaylar burada.

Yükleniyor...