Stephen King karakterleri tek bir kasabada: “Castle Town”

Stephen King romanlarından tanıdığımız karakterlerin bir kasabada buluştuğu yeni Hulu dizisi Castle Rock, 25 Temmuz’da başlıyor.

Yapımcılığını JJ Abrams ve Stephen King ikilisinin üstlendiği dizi, Stephen King evreninden klasikleşmiş birçok karakteri karşımıza çıkaracak. İkilinin Hulu için güçlerini birleştirdiği ikinci yapım olacak Castle Rock, oyuncu kadrosunda da çeşitli Stephen King uyarlamalarında rol almış isimler barındırıyor. Bu oyuncular arasında şüphesiz ki en dikkat çekici isim, son olarak IT uyarlamasında Pennywise karakteriyle büyük övgüler toplayan Bill Skarsgård. Dizide izleyeceğimiz isimler arasından Melanie Lynskey, Terry O’Quinn ve Sissy Spacek de daha önce çeşitli Stephen King uyarlamalarında rol almış isimler.

Bir tür psikolojik gerilim olan ve izleyicileri kurgu bir kasabaya davet eden Castle Rock, Stephen King’in karakter yaratmadaki inceliklerini ve ustalığını da gözler önüne serecek. Dizinin, Ricky Nelson’ın “Lonesome Town” şarkısı eşliğinde kurgulanan yeni fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=gXsKCQenpt0

Yükleniyor...