StubHub’la hemen bilet alabileceğiniz 8 etkinlik

2000’den beri aktif olan bilet alım satım platformu StubHub, her geçen gün genişleyen kapsam alanına geçtiğimiz sene Türkiye’yi de ekledi. Bir eBay şirketi olan StubHub, bugün kırktan fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve on binlerce müzik, spor ve tiyatro etkinliği için bilet alım satımı yapıyor.Şu an itibariyle uluslararası pazarın en gelişmiş bilet alım satım platformu olan StubHub, sanat dünyasında da birçok prestijli ve heyecan verici isme kendi ağında yer veriyor. An itibariyle StubHub aracılığıyla biletini satın alabileceğiniz etkinliklerden sekiz tanesini sizler için seçtik.

The Cat Empire
30 Ekim 2018 – @Babylon Bomonti

Dünyanın en sevilen parti gruplarından The Cat Empire Türkiye’deki ilk konserini önümüzdeki ekim ayında, Babylon Bomonti’de verecek. 1999’da kurulan ve caz, ska, funk, rock, latin müzik gibi türleri kendilerine has bir enerjiyle bir araya getiren Avustralyalı grup yayınladıkları yedi stüdyo albümüyle sık sık listelerin tepesine tırmanırken, özellikle verdikleri yüksek oktan performanslarla tanınıyor. Son olarak Avustralya’nın önde gelen prodüktörlerinden Jan Skubiszewski ile çalışarak yayınladıkları, 2016’da piyasaya çıkan Rising with the Sun albümüyle tam 16 ülkenin müzik listelerinde ilk 20’ye yerleşmeyi başaran The Cat Empire, bu albümle Rolling Stones dergisinden de tam puan almıştı. Zengin bir orkestrayla türler arasında eğlence dozu yüksek bir gezinti yapmak isteyen müzikseverlerin kesinlikle kaçırmaması gereken the Cat Empire konserinin bilerletleri için buraya tıklayabilirsiniz.

The Chainsmokers
3 Ağustos 2018 @KüçükÇiftlik Park

Elektronik dans müziğinin yeni kuşak isimlerini bir araya getiren Play Festivali’nin konuğu olarak Türkiye’de ilk konserlerini verecek olan The Chainsmokers, 2014’de yayınladıkları #Selfie parçasının uluslararası başarısı sonrasında yoluna hız kesmeden devam eden taze oluşumlardan bir tanesi. Amerikalı Dj ve prodüktör ikilisi Alex Pall ve Andrew Taggart’tan oluşan grup, 2015’de yayınladıkları Bouquet isimli ilk Ep’lerinde yer alan “Don’t Let Me Down” parçası ile Grammy ödülü kazanmıştı. Geçtiğimiz sene Memories… Do Not Open isimli ilk albümlerini yayınlayan the Chainsmokers son olarak bu senenin başında Sick Boy Ep’sini yayınladı ve ikinci albümünün müjdesini verdi. Play festivalinin biletleri burada.

Liam Gallagher
14 Ağustos 2018 @KüçükÇiftlik Park

Oasis grubunun kurucusu ve solisti Liam Gallagher As You Were isimli ilk solo albümünün dünya turnesi kapsamında 14 ağustos akşamı KüçükÇiftlik Park sahnesinde olacak. Rock sahnesinin asi yıldızlarından biri olan Gallagher’ın Oasis ve The Beady Eye gruplarından sonra 2015 yılında başladığı solo çalışmaları 2017 yılında As You Were albümüyle ilk meyvesini vermişti. Müzik eleştirmenlerinden olumlu eleştiriler alan kısa sürede platinyum satışlara da ulaştı. Liam Gallagher’ın kapanışı yapacağı gecede İngiliz alternatif rock grubu Starsailor, Türk rock müziğin veteranlarından Mor ve Ötesi, Adamlar ve Evrencan Gündüz de sahne alacak isimler arasında. Rock müziğe doyacağınız bu gecenin biletleri için sizi buraya alalım.

Dua Lipa
14 Ağustos 2018 @Regnum Carya Golf and Spa Resort, Antalya

1995’de Londra’da Arnavut bir anne babadan dünyaya gelen Dua Lipa, 14 yaşında YouTube üzerinden Pink ve Nelly Furtado gibi sevdiği müzisyenlerin parçalarına yaptığı coverları yayınlayarak başladığı müzik kariyerinde basamakları birer ikişer çıkmaya devam ediyor. “Be The One”, “Hotter Than Hell”, “Blow Your Mind (Mwah)” gibi teklileri İngiltere ve çeşitli Avrupa listelerinde zirvelere tırmanan Lipa, geçtiğimiz sene yayınladığı kendi ismini taşıyan ilk stüdyo albümü ile hem pek çok müzik medyasının yılın pop albümleri listelerine girdi, hem de “New Rules” parçasıyla Adele’in “Hello” parçasından sonra İngiltere’de birinci numaraya oturan ikinci kadın müzisyen ünvanını elde etti. Bu senenin başlarında ikinci albüm için çalışmaya başladığını müjdeleyen İngiliz şarkıcı tarzını ise “karanlık pop” olarak tanımlıyor. Dua Lipa’nın Antalya konserinin biletleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Imagine Dragons
2 Eylül 2018 @KüçükÇiftlik Park

Amerika Las Vegas çıkışlı pop rock grubu İmagine Dragons Night Visions isimli ilk stüdyo albümlerinden çıkan Radioactive ve Demons gibi parçalarla dünya çapında büyük bir başarı yakalamıştı. Billboard tarafından 2013’de en iyi yeni grup ve 2017’de yılın en büyük grubu gibi prestijli listelerin tepesine oturmayı başaran Imagine Dragons bugüne kadar dünya çapında 12 milyondan fazla albüm ve 35 milyon tekli satarak finansal açıdan da günümüzün en büyük rock gruplarından biri haline geldi. Son olarak 2017’de Evolve isimli üçüncü stüdyo albümlerini piyasaya çıkartan ve o tarihten bu yana çeşitli teklilerle yeni müzik yayınlamaya devam eden grubun müzik tarzı alternatif rock, indie rock, pop rock, arena rock, elektro pop ve dance pop gibi geniş bir tür saklasını kendilerine has bir potada eritiyor. Uzun zamandır beklenen grubun Türkiye’deki ilk konserinin biletleri burada.

https://www.youtube.com/watch?v=22kkzLJgl0k

Il Divo
14 Eylül 2018 @Volkswagen Arena

Çok-uluslu klasik vokal dörtlüsü Il Divo, 2003 yılında İngiltere’de kuruldu. İsviçreli Urs Bühler, İspanyol Carlos Marín, Amerikalı David Miller ve Fransız Sébastien Izambard’tan oluşan kuartet pek çok farklı müzik türünden aldıkları parçaları klasik müzik vokalleriyle araya getirerek yarattıkları “operatik pop” veya “popera” türünün lideri olarak tanınıyor.  35 ülkede 160 altın ve platin satış yakalayan hitleri ile benzersiz bir başarı ve popülerliğin tadını çıkartan dörtlü, bugüne kadar sekiz stüdyo albümü yayınladı. Albümlerinde tematik parça seçimleri yapan grup son olarak bu yıl piyasaya çıkardıkları ve zamansız romantik aşk parçalarından oluşan Timeless albümünün dünya turnesi kapsamında İstanbullu müzikseverlerle bir araya gelecek. Konserin biletleri için sizi buraya alalım.

Andrea Bocelli Dünya Turnesi

Dünyanın sayılı tenorları arasında gösterilen İtalyan asıllı Andrea Bocelli’nin temmuz ayından başlayarak 2019 kasım ayına kadar olan tüm konserlerinin biletlerini de Stubhub’da bulmak olası. İtalya, Almanya, Brezilya, Amerika Birleşik Devletleri, İrlanda ve daha pek ülkede gerçekleşecek bu konserlerden birine denk gelen bir seyahatiniz sırasında eşsiz bir sesten benzersiz bir müzik şöleni yakalamak isterseniz buraya tıklayarabilirsiniz.

U2 Avrupa Turnesi

Rock müzik tarihinin önemli ve veteran gruplarından U2, aynı zamanda 1980’lerden bu yana popülerliğini kaybetmeden başarı üzerine başarı yakalayan albümleri, etkileyici canlı performansları ve politik duruşları ile tanınıyor. Son olarak 2017’nin sonunda 2014’de yayınladıkları Song of Innocence albümünün devamı niteliğinde olan Songs of Experience albümünü yayınlayan grup,  2017’de bu albümün turnesini erteleyerek en önemli albümlerden biri olan The Joshua Tree ’nin 30. yılını kutlayan, bu albümü baştan sona çaldıkları bir turneye çıkmıştı. Geçtiğimiz mayıs ayında erteledikleri Experience + Innoncence turnesini başlatan U2 turnenin Avrupa ayağında Almanya, İtalya, Portekiz, İrlanda, İngiltere, Hollanda, Danimarka ve Fransa’da konserler verecek. Tüm bu konserlerin biletlerini ise buraya tıklayarak edinebilirsiniz.