"Suicide Squad: Hell To Pay" animasyonundan fragman

Suicide Squad‘ın sinematik uyarlamasının yarattığı hayal kırıklığının ardından, DC ve Warner Bros. iş birliğiyle bir animasyon uyarlaması geliyor. Suicide Squad: Hell To Pay ismini taşıyacak film, 27 Mart’ta dijital platformlardaki yerini alacak.

Film uyarlamasının da en popüler kahramanları haline gelen Deadshot ve Harley Quinn karakterlerine bu kez Captain Boomerang, Copperhead, Bronze Tiger ve Killer Frost’un eşlik ettiği animasyon yapım, nisan ayında da Blu-Ray ve DVD formatlarıyla satışa sunulacak. Bugüne dek birçok DC Comics yapımına imza atan ve geçtiğimiz yıl yayınlanan Batman and Harley Quinn animasyonunun da yönetmeni olan Sam Liu’nun ellerinden çıkan Suicide Squad: Hell To Pay, seslendirme kadrosunda da Mr. Robot oyuncularından Christian Slater, How To Get Away With Murder‘la tanınan Billy Brown ve 2011’den bu yana onlarca farklı yapımda Harley Quinn’i seslendiren Tara Strong’u da bir araya getiriyor.

Suicide Squad ekibinin mistik bir objeyi bulmakla görevlendirildiği ve bu hedef uğrunda hayatlarını riske attığı Suicide Squad: Hell To Pay animasyonundan yayınlanan fragman, aşağıdaki bağlantıdan izlenebilir.