Takibe Al: Instagram’da gözümüze takılanlar

Yüzünüz gözünüz açılsın, Instagram duvarınız şenlensin diyerek size takiplik önerilerde bulunmaya karar verdik. Bu haftanın üç önerisi için aşağı buyurun, daha fazlası için takipte kalın.

Babychanco
@babychanco

Henüz 7 aylık olan Baby Chanco şimdiden bir internet sansasyonu haline gelmiş durumda. Mayıs ayında ailesi tarafından açılan, gür ve etkileyici şaç stilini ve sevimlilik dozu bağımlılık yapan yüz ifadelerini paylaşan Baby Chanco en soğumuş kalplerin dahi gününe şirinlik katmak için herkesi hesabına bekliyor. Mayıs ayından bu yana 200 bine dayanan takipçi sayısı ise bu davetin çekiciliğini kanıtlar nitelikte. Ancak Chanco bebek büyüyünce bu konuda ne düşünür, onu bilmiyoruz.

 

The Academy New York
@theacademynewyork

New York çıkışlı moda markası the Academy New York’un Instagram profili oldukça geniş bir yelpazeden seçilen imajları kimi zaman aşikar kimi zaman ise daha gizli tematik üçlüler halinde paylaşıyor. Aynı tişörtü giyen Hollywood ünlülerinden masa tenisi anlarına, bir filmden kesilmiş üç sahneden televizyon izleyen hayvanlara varan bu üçlemeleri birbirine bağlayan temaları bulmaya çalışmak da epey keyifli olabiliyor.

 

Cool 3D World
@cool3dworld

Müzisyen ve animasyon sanatçıları Brian Tessler ve Jon Baken’in Instagram hesabı Cool 3D World, üç boyutlu animasyon yeteneklerini kabuslara malzeme olabilecek bir hayal gücüyle birleştiriyor ve aynı anda hem gözünüzü ayıramadığınız hem de bakarken garip bir terör hissi uyandıran loop videolar yaratıyorlar.  Bir parçayı farklı bir şekilde duymaktan veya bir kitapta okudukları biz sözden dahi yola çıkabilen ikilinin video animasyonlarının daha uzun versiyonları ise hem YouTube kanallarında hem de web sitelerinden izlenebiliyor.

 

The Choir w @aaf.nyc

A post shared by Cool 3D World (@cool3dworld) on

Me and My Dog 2

A post shared by Cool 3D World (@cool3dworld) on