Tatiana Maslany ve Sebastian Stan, gerilim filmi “Destroyer”da rol alacak

Orphan Black‘te sergilediği performansla Emmy kazanan Tatiana Maslany ve yılın hit filmlerinden I, Tonya‘nın oyuncu kadrosunda yer alan Sebastian Stan, başrolünde Nicole Kidman’ı izleyeceğimiz Destroyer filminin oyuncu kadrosuna katıldı.

 Æon Flux filmiyle tanınan Karyn Kusama’nın yönetmenliğini üstleneceği film, gençliğinde gizli bir görevle bir çetenin içine sızmış olan dedektif Erin Bell’in söz konusu çetenin lideri ve kendi geçmişiyle olan yüzleşmesini konu edecek. Senaryosu, daha önce yönetmenle 2015 yapımı The Invitation filminde de çalışan Phil Hay ve Matt Manfredi ikilisi tarafından yazılacak olan Destroyer‘ın çekimlerine önümüzdeki aylarda başlanması planlanıyor.

Beş sezon boyunca BBC America yapımı Orphan Black‘le karşımıza çıkan Tatiana Maslany, kendisine Emmy kazandıran dizinin sona ermesinin ardından daha fazla sinema yapımında rol alacak gibi gözüküyor. Ünlü oyuncu, Türkiye’de 1 Aralık’ta gösterime girecek ve başrolünde Jake Gyllenhaal’un yer aldığı biyografik film Stronger‘de rol alıyor.

Marvel sinematik evreninde Winter Soldier olarak da bilinen Bucky Barnes karakterini bugüne dek çeşitli filmlerde canlandıran Sebastian Stan, önümüzdeki iki yılda peş peşe vizyona girecek Avengers: Infinity War filmlerinde yine bu karakterle karşımıza çıkacak. Romanyalı aktörü izleyeceğimiz diğer yapımlar da Todd Robinson’ın yazıp yönettiği savaş filmi The Last Full Measure ve bir Shirley Jackson romanından uyarlanan gerilim We Have Always Lived in the Castle. Söz konusu iki film de 2018’de vizyona giriyor.