“The Good Place”, dördüncü sezonuyla veda ediyor

Michael Schur’un yaratıcısı olduğu komedi dizisi The Good Place, sonbaharda yayınlanacak dördüncü sezonuyla sona eriyor.

Özellikle içinde barındırdığı fantastik unsurlar ve ahiret temasını özgün bir şekilde işleyişiyle komedi dizileri arasında kendine özel bir yer edinen The Good Place’in oyuncu kadrosunda Ted Danson, Kristen Bell, William Jackson Harper ve Jameela Jamil gibi isimler var.

2016’dan bu yana NBC’de yayınlanan dizi hakkında geçtiğimiz cuma günü düzenlenen Emmy’nin “For Your Consideration” gecesinde konuşan Schur, dört sezonun The Good Place için gerçekçi bir uzunluk olduğu düşüncesinde. Geçtiğimiz yıllarda dizinin ömrünü uzatmak için cazip teklifler aldıklarının da altını çizen Schur, The Good Place’in sektörde nadir rastlanan yaratıcı tatmini tam anlamıyla yaşattığını sözlerine ekledi. Konuşmasını, diziyi uzatmak konusunda ısrarcı olmayan ve yaratıcı kararı destekleyen NBC’ye teşekkür ederek bitiren Michael Schur’un dördüncü sezon için aklında neler olduğu şimdiden merak konusu.