“The Office” Funko Pop! özel serisine ilk bakış

The Office’in ABD uyarlamasının geri döneceğine dair söylentiler aralıklı olarak gündeme gelmeye devam ediyor. Michael Scott başkanlığındaki kâğıt şirketi Dunder Mifflin’in özlenen karakterleri, yeni Funko Pop! figürleriyle bir kostüm partisi veriyor.

Funko’nun popüler kültür karakterlerini kocaman gözlü minik figürlere dönüştürdüğü serisinin The Office figürlerinin ön satışı başladı. Ekimde raflarda olacak yeni The Office Funko Pop figürleri, Dunder Mifflin ekibinden Michael Scott, Dwight Schrute, Andy Bernard ve Jim Halpert’ın farklı sezonlarda karşımıza çıkan ilginç kostümleriyle hazırlanmış. Michael’ın göz kıstıran Prison Mike tiplemesi, Elf Dwight Schrute ve Jim’in üç delikli Cadılar Bayramı kostümü ve dahası, The Office hayranlarını mest edecek bu seriyle koleksiyonlara geliyor. Funko’nun önceden satışa çıkardığı ve uzun zaman önce tükenen diğer The Office figürleri de yeniden satışa çıkıyor.


Dokuzuncu ve son sezonu 2013’te yayınlanan The Office’in kimi oyuncuları geçtiğimiz aylarda Saturday Night Live’da bir araya gelmişti. Skeçte dizinin oyuncularını The Office’i geri döndürmek için başrol oyuncusu Steve Carell’i ikna etmeye çalışırken izliyoruz.