This Magical Depression sunar: Casper Clausen + TSU!

Efterklang ve Liima gibi gruplarıyla tanınan Danimarkalı müzisyen Casper Clausen, özel bir konserle Bant Mag. Havuz / Bina’da konuğumuz oluyor. 


Türkiye’nin en güney ucu Anamurium’da geçirdiği iki haftada yazdığı yeni şarkıları ilk kez sahneye taşıyacağı gecede J. Hakan Dedeoğlu’nun solo projesi TSU! da kimi parçalarda kendisine eşlik edecek ve birkaç parça da tek başına çalacak. This Magical Depression çatısı altında gerçekleşecek konserde, Aylin Güngör’ün kadrajından videolar ile Anamurium da mekâna taşınıyor. Üçlünün ortak performansı tek seferlik bir kaçamak mı yoksa zaman içinde evrilecek başka bir projenin ilk adımı mı, birlikte göreceğiz…

Bir süredir Portekiz’de yaşayan Casper Clausen, geçtiğimiz yıl Efterklang ile Windflowers isimli albümü yayımlamıştı. Grup bu yıl da Plexiglass isimli bir EP ile karşımızdaydı. Clausen eylül ayında da André Gonçalves ortaklığında kaydedilen yedi parçalık Aether albümünü paylaştı.

J. Hakan Dedeoğlu’nun kumlu gitar melodilerini biriktirdiği solo projesi TSU!’nun son albümü Maritime 2020’ye tarihleniyor. İki yılın ardından İzlandalı müzisyen Gyða Valtýsdóttir ve Pakistan asıllı multienstrümantalist Shahzad Ismaily ile kaydedilen “I’m Miles Away, Call Me Everyday”i tozlu raflardan çıkarmıştı.

Bilet: 100 TL (Bina giriş katta satışta)
Kapı açılış: 20.30
Kapasite 50 kişi ile sınırlı.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/