touché’den kahkaha ve caz sesleri yükseliyor

Zorlu PSM’nin geçtiğimiz ocak ayının sonunda açılan, çiçeği burnunda etkinlik mekanı touché, Nisan ayında cazın ve mizahın farklı tonlarına ev sahipliği yapacak. New York ve Londra gibi şehirlerdeki komedi ve caz kulüplerinin izinden giden touché’nin stand-up şovlar, caz konserleri ve sıradışı şovlarla dolu Nisan programında sizi neler bekliyor?

Stand-Up şovlarla kahkaha dolu bir ay

Kendinize kahkaha terapisi yapmak istiyorsanız, touché’nin stand-up şovlarıyla dolu nisan programına mutlaka göz atmalısınız. Oyuncu ve illüzyonist Enver Ertaş sihir ve komediyi harmanlayan ‘‘Bir Sihrim Var!’’ isimli şovuyla 8 Nisan akşamı; San Fransico, New York ve Barcelona şehirlerinde devam ettirdiği reklam kariyerinin rotasını Mercedes Boronat ile tanıştıp oyunculuk eğitimi aldıktan sonra komedi güzergahına kıran Lesli Karavil ise 9 ve 23 Nisan akşamlarında touché sahnesinde olacak. 23 Nisan akşamının diğer konuğu ise bu sefer ‘‘1002.Gece’’ şovuyla tekrar mikrofon başına geçecek olan Vedat Özdemiroğlu.

Nisan ayının son stand-up şovu ise oyuncu ve yazar altı kadın komedyenden oluşan ve 2015 yılında kurulan Hatunlar Stand Up ekibinden geliyor. Hatunlar Stand Up, mikrofonu kendi aralarında elden ele dolaştırdıkları ‘‘Çok Da Fifi’’ isimli şovlarıyla 29 Nisan akşamını gülerek kapatmanızı garanti ediyor.

Cazın farklı renkleri touché’de

Nisan ayında touché’den kahkaha seslerinin yükselmediği gecelerde zengin caz tınıları duyulacak. Türkiye caz sahnesinin önemli isimlerinden ve önde gelen saksafoncularından Korhan Futacı, dinleyenlerin unutamadığı özel performanslarından biri için 18 Nisan’da touché’ye geliyor. Farklı türleri caz çatısı altında birleştiren Zorlu PSM Caz Festivali de Sibel Köse’nin güçlü vokaliyle katılacağı Kürşad Deniz Trio ve Ozan Musluoğlu Quartet performanslarıyla ile touché sahnesinden geçecek. Ayın diğer caz performansları ise 12 Nisan’da Zeynep Özyılmazel, 13 Nisan’da Esra Zeynep Yücel, 17 Nisan’da Jazzmatiz, 19 Nisan’da Standards ve Sanat Deliorman, 20 Nisan’da ise Ayşe Sicimoğlu’ndan geliyor.

Nisan ayında touché’de müzik sadece caz ile sınırlı değil. Dilara Sakpınar’ın evde yaptığı parçaları buğulu sesiyle yorumladığı solo projesi Lara Di Lara, pek çok dizi ve film için yaptığı parçalarla da tanıdığımız, alternatif pop müziğe yeni bir yorum getiren Burcu Tatlıses, “Artiz Kahvesi” adlı ilk solo albümünü 2017 yılında yayımlayan Ülkü Aybala Sunat, touché’nin nisan programının cazın dışına açılan performansları arasında.

touché Nisan ayı programı hakkında detaylı bilgiler ve biletler için zorlupsm.com adresini takip edebilirsiniz.