Vincent D’Onofrio’dan iptal edilen “Daredevil” hakkında açıklamalar

Netflix’in Daredevil dizisini üçüncü sezonunun ardından iptal etmesinin dizinin sıkı takipçilerinde yarattığı hayal kırıklığı henüz geçmiş değil. Luke Cage ve Iron Fist dizilerinin ardından Daredevil ’ın da yayından kaldırılmasını şaşkınlık ve hayal kırıklığıyla karşılayanlardan biri de dizinin başrol oyuncularından Vincent D’Onofrio.

Dizinin azılı kötüsü Kingpin’ini canlandıran D’Onofrio, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Daredevil ’ın kendine özgü bir doku yaratmayı başardığını ve bunun bir süper kahraman dizisinde nadir görülen bir şey olduğunu dile getirdi. Dizinin yaratıcı ekibine ve oyuncu arkadaşlarına teşekkür eden D’Onofrio, tweet’ini “Zihnimde her zaman Daredevil ’ı ziyaret edeceğim ve ne kadar orijinal olduğunu hep hatırlayacağım” cümlesiyle tamamladı.

Önümüzdeki bahar aylarında çeşitli festivallerde ilk kez izleyiciyle buluşacak ve D’Onofrio’nun hem yönetmeni hem de başrol oyuncusu olduğu western filmi The Kid, ünlü oyuncuyu yakın gelecekte kamera karşısında göreceğimiz ilk yapım olacak. D’Onofrio sonrasında da 1960’lar Harlem’inde geçecek ve gangsterleri konu edecek televizyon dizisi The Godfather of Harlem’ de karşımıza çıkacak.