Warner Music Türkiye ve Bant Mag. sunar: “Herkes Dahil!”

Müzikten bolca ilham alan 10 sanatçı farklı dönemlerle özdeşleşen, unutulmayacak birer şarkı seçti ve sınır tanımayan hayal güçleriyle onları ölümsüzleştirdi. Bant Mag. ve Warner Music Türkiye iş birliğiyle hazırlanan Herkes Dahil! sergisi, bu 10 işi sizle buluşturmak üzere 15 Ekim Perşembe günü saat 17:00’de Bant Mag. Instagram Hikâyelerinde açılıyor. Sergiyi bantmag.com üzerinden de görüntüleyebileceksiniz.

Asıl güzel haber, sergideki işlerin hepsini 10’ar adetle sınırlı olmak üzere Shopier üzerinden satışa da çıkarıyor ve satışlardan elde edilen gelirin tamamını, mevcut COVID-19 krizi sebebiyle risk altında olan İstanbul’daki LGBTİ+ gece hayatı çalışanlarıyla dayanışmak için Queerwaves’in mart ayında başlattığı kampanyaya aktarıyoruz. Tüm satış ve bağış süreçlerini Bant Mag. yürütecek. Herkes Dahil! sergisi için takipte kalın. 

Sergide yer alan sanatçılar: Aslı Alpar, Gizem Winter, Meltem Şahin, Özgür Can Taşçı, Rüzgar Buşki, Sadık Arı, Sadi Güran, Selin Çınar, Semih Özkarakaş, Vardal Caniş.