“What We Do In The Shadows”un 3. sezonunda vampilerle VR buluşuyor

Dikkat! SPOILER içerir! Televizyonun en eğlenceli vampirleri, What We Do In The Shadows’un 3. sezonuyla geri dönüyor. 2. sezon final bölümü “Nouveau Théâtre des Vampires” ile Guillermo’nun vampir avcısı kimliğinin epik bir dövüş sahnesiyle açığa çıkmasının ardından; Nandor, Laszlo, Nadja ve Guillermo ile yeniden buluştuğumuz bir fragmana kavuştuk. Buradan izleyebilirsiniz.

Staten Island’da hüküm süren bu 3 vampirden Nandor’u güneşli bir park gezintisine çıkmasını sağlayan VR gözlükleriyle gördüğümüz eğlenceli tanıtım akıllarda kimi soruları canlandırıyor: Guillermo hiçbir şey olmamış gibi hizmetkarlığa devam mı ediyor? Vampir konsilinden kaç kişi kurtuldu? 

Geçtiğimiz aylarda Paley Fest’te, Kyle Newacheck moderatörlüğünde dizinin yapımcıları Paul Simms ve Stefani Robinson ile oyuncular Kayvan Novak (Nandor), Matt Berry (Laszlo), Natasia Demetriou (Nadja), Harvey Guillén (Guillermo) ve Mark Proksch’un (Colin) katılımıyla gerçekleşen çevrimiçi panelde konuklar, 3. sezonda daha çok yaratık göreceğimiz vaadinde bulunmuştu. 

2 Eylül’de prömiyer yapacak yeni sezonda deniz kızı, zebani ve gargoyle gibi mistik yaratıkların karşımıza çıkacağını biliyoruz. 2. sezon finalinden sonra diğer vampirlerin de düşman hattına geçmesi bir hayli olası.

Bir başka Waititi – Clement ortaklığı daha yolda

Öte yandan dizinin yaratıcıları Jemaine Clement ve Taika Waititi başka bir yapım için de kolları sıvadı. Yazmaya yeni başladıklarını belirten Clement, fazla detay vermekten kaçınsa da daha uzun süreli bölümlere sahip, macera ve komedi türlerinin karışımı bir sitcom üzerine çalıştıklarından söz etmiş ve bu projenin yaptığı diğer işlerden farklı olduğu sözleriyle merakımızı kabartmıştı.

Yükleniyor...