"Wreck-It Ralph"in devam filmi geliyor

Rich Moore’un yönetmenliğini üstlendiği ve kült video oyunlarından karakterleri ve çeşitli konseptleri bir araya getiren 2012 yapımı Wreck-It Ralph animasyonunun devam filmi geliyor. Disney’den yapılan açıklamaya göre, ikinci Wreck-It Ralph filmi 9 Mart 2018’de vizyonda olacak.

İlk filmin senaristi Phil Johnston, yoldaki filmin senaryosunu da yazıyor. Ayrıca filmin ana karakteri Ralph’i seslendiren John C. Reilly de bir kez daha aynı karakterle karşımıza çıkacak. Ünlü oyuncu serinin devam filmi hakkında yaptığı açıklamada bizi ikinci Wreck-It Ralph filminde neler beklediğine dair ipuçları verdi: “Aslında her şeyin çok gizli kalması gerekiyor ama size bu kadarını söyleyebilirim: Ralph oyun dünyasını terkediyor ve internetin derinliklerine dalıyor!”

2012’de vizyona giren Wreck-It Ralph, dünya genelinde 500 Milyon Dolar’a yakın gişe başarısı elde etmişti. Disney’in resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, ikinci filmin konsept çalışmalarından görücüye çıkan ilk görsel de yer aldı. Henüz ilk Wreck-It Ralph filminden hangi yan karakterlerin yeni filmde olacağı bilinmiyor olsa da paylaşılan görselde Sarah Silverman’ın seslendirdiği Vanellope karakteri Ralph’le birlikte yer alıyor.