3 ürün: Kung fu filmleri kitabı, Spirited Away kreasyonu, Star Wars telefon stantları

Bugünlerde önümüze çıkan üç ürün. Gözleri şenlendirmek için.Kung fu filmlerinin tarihine bakış: These Fists Break Bricks

Şu sıralar korku romanlarının sinematik uyarlamalarıyla gündemimizde olan Grady Hendrix ve tarihçi / belgesel yapımcısı Chris Poggiali, Mondo Books çatısı altında arşivlik bir işle karşımızda. These Fists Break Bricks: How Kung Fu Movies Swept America and Changed the World isimli kitap, Hollywood’daki kung fu filmleri furyasını kapsamlı bir şekilde masaya yatırıyor. Paylaşılan sayfa görüntülerinden anladığımız kadarıyla harika illüstrasyonlar da bu tarihsel anlatıya eşlik edecek. Kitabın önsözünü de Wu-Tang Clan üyesi RZA yazmış.

19 Eylül’de piyasaya çıkacak kitaba dair detaylar burada.

Hot Topic’in Spirited Away 20. yıl kreasyonu

Japonya’da 20 Temmuz 2001 günü vizyona giren Studio Ghibli klasiği Spirited Away’in 20. yıl dönümü için özel bir kreasyon hazırlandı. Filmin fantastik manzaraları ve karakterleri eşliğinde hazırlanan hoodie, tişört, elbise ve gömlekler çok hoş tasarımlara sahip olsa da biz gözlerimizi Kaonashi’li sırt çantasından alamıyoruz.

Koleksiyonun tamamını buradan görebilirsiniz.

Star Wars akıllı telefon stantları

Akıllı telefonunuzu ya da oyun konsollarınızın kontrol kumandalarını, Darth Vader’ın ya da Stormtrooperların güçlü kollarına emanet edebilirsiniz. Cable Guy tasarımı stantlarla söz konusu karakterler kucak açmış size bakıyor. Üstelik cihazınızı şarj etmek üzere 2m micro-USB girişine de sahipler.

Detaylara buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.