Adam Driver’ı izleyeceğimiz filmlerin sayısı gün geçtikçe artmakta

Adam Driver, Drag Me To Hell, The Grduge ve Evil Dead korku filmlerinin ünlü yapımcısı Sam Raimi ile 65 adlı yeni bir bilim-kurgu / gerilim projesi için sete giriyor. Filmin senarist ve yönetmenliğini, A Quiet Place’i yazan ve yöneten Scott Beck ve Bryan Woods ikilisi üstlenecek. Collider’ın açıklamasına göre Driver; sadece kendisinin ve İngilizce konuşamayan küçük bir kızın hayatta kaldığı feci bir kaza geçiren bir uyuşturucu bağımlısını canlandıracak. 

Son iki senede Marriage Story, The Report, The Dead Don’t Die ve Star Wars: The Rise of Skywalker filmlerinde çokça konuşulan performanslar sergileyen Driver için belli ki 2021 de çok farklı olmayacak. İşte gelecek projeleri.

Annette

Şu an post-prodüksiyon aşamasında olan müzikal filmin yönetmen koltuğunda César adayı Fransız yönetmen Leos Carax oturuyor. Marion Cotillard ile başrolleri paylaşan Driver, bir stand-up komedyenine hayat veriyor. 

The Last Duel

Bir Riddley Scott yapımı olan filmin senaristleri arasında Matt Damon ve Ben Affleck var. Tarihî bir olaydan esinlenen film, Kral VI. Charles’ın bir suçlama üzerine Driver’ın canlandıracağı Jacques LeGris’yi bir düelloya davet etmesini konu alıyor. Driver’a Ben Affleck, Matt Damon ve Jodie Comer’ın eşlik ettiği filmin 15 Ekim 2021’de vizyona girmesi bekleniyor. 

Gucci

Yine bir Ridley Scott filmi olan ve daha geliştirilme aşamasında olan proje, Gucci cinayetlerini ele alıyor. Driver bir yıldızlar geçidiyle kamera karşısında olacak: Lady Gaga, Robert De Niro, Al Pacino ve Jared Leto. Her şey yolunda giderse filmi gelecek yılın kasım ayında izleyebileceğiz. 

Yazı: Cansu Çubukçu