Alexander Skarsgård iddialı yeni karakteriyle “Succession”da

HBO’nun bol ödüllü draması Succession’ın üçüncü sezonu için bekleyiş devam devam ederken, heyecan dozunu artıran bir gelişme de oyuncu kadrosundan geldi. Daha önce yine HBO yapımı True Blood, Generation Kill ve son zamanların ses getiren işlerinden Big Little Lies’da izlediğimiz Alexander Skarsgård, Succession’ın yeni sezonunda devamlı konuk oyuncu olarak teşrif edecek.

Succession, dünyanın en varlıklı isimleri arasında yer alan Roy ailesini odağına alıyor. Sahip oldukları medya şirketinin başına geçmek üzere aralarındaki çekişme, rekabet ve çeşitli entrikaları takip ettiğimiz yapımın kadrosunda Jeremy Strong, Brian Cox, Sarah Snook, Kieran Culkin, Hiam Abbass, Nicholas Braun gibi isimler bulunmakta. Skarsgård ise hikâyeye Lukas Matsson isimli başarılı ve dişli bir CEO olarak katılacak. Karakterin bu aile çatışmasına nasıl dâhil olacağı, kimin tarafında yer alacağı ise merak konusu.

Alexander Skarsgård’ı, en son Adam Wingard’ın yönetmenliğini üstlendiği Godzilla vs. Kong’da izlemiştik. Çekimlerini tamamladığı Nordik macera filmi The Northman’da kendisine, Big Little Lies’daki rol arkadaşı Nicole Kidman eşlik ediyor. Söylentilere göre proje için büyük bir değişim geçiren oyuncu, oldukça etkileyici ve dehşet verici bir performans sergilemiş.

Succession’ın yeni sezonunun çekimlerine 2020’nin ilk aylarında başlanması planlanmış, ancak pandemi yüzünden süreç sekteye uğramıştı. Şu anda prodüksiyonu New York’ta devam eden dizinin, üçüncü sezon prömiyer tarihi kesin olarak açıklanmasa da, 2021’in sonlarına doğru yayında olacağı biliniyor.

Yazı: Esra Hiçyılmaz