“Bant Mag.: Kendine Has 15 Yıl” 30 Ekim’de Babylon’da

15. yaşımızı Kendine Has’ın değerli destekleriyle Babylon’da özel bir geceyle kutluyoruz. 30 Ekim gecesi Bant Mag.: Kendine Has 15 Yıl etkinliğinde bol konuklu ve süprizli bir gece bizleri bekliyor.

Gecenin açılışını Bant Mag. Sinema Programı’nın ünlü maskelisi yapacak. 15. yıl özel bölümünü maskelinin sunumuyla ve hazırladığı süprizli videolarla canlı olarak izleyeceğimiz Bant Mag. Sinema Programı sonrasında sahneyi bu gece için Büyük Ev Ablukada’nın basçısı Mert Aslan eşliğinde özel bir set hazırlayan Gülinler devralacak. Gülinler’in kendisiyle beraber sahnede ilk kez göreceğimiz özel bir konuğu da olacak: Jakuzi solisti Kutay Soyocak.

Bant Mag.: Kendine Has 15 Yıl gecesinin ikinci konseri ise bol konuklu bir Da Poet performansıyla gelecek. Son olarak roadside.picnic’in La Cafard remiks albümünde karşımıza çıkan ve şu sıralar yeni albümünün hazırlığına devam eden Da Poet’e sahnede eşlik edecek isimler yerel hip hop sahnesinin üretken ve güçlü isimleri Kamufle, Aga B ve Kayra; yeni albümünü heyecanla beklediğimiz, büyülü sesiyle bizi her seferinde başka diyarlara götüren Lara Di Lara; geçtiğimiz yaz ilk teklisi “10:50” ile hayatımıza giren ve memleketin R&B sahnesine taze bir soluk getiren Seda Erciyes, son albümü Fail-Play’i dinleye dinleye bitiremediğimiz Barıştık Mı/Barış Demirel ve memleketin psikedelik medarı iftiharı Baba Zula’dan Murat Ertel olacak.

Gecenin kapanışını ise Bant Mag. için her zaman özel bir grup olan Dandadadan yapacak. Korhan Futacı, Berke Can Özcan, Feryin Kaya ve Burak Irmak’tan oluşan Dandadadan, Bant Mag. 10 yıl konserinden sonra gene bir Bant Mag. yıl dönümü kutlamasında bizleri yalnız bırakmayarak, çok nadir tanık olabildiğimiz, cayır cayır yanan canlı performanslarından biri için Babylon sahnesinde olacak.

İnişlerle çıkışlarla dolu, ancak devam etme motivasyonunu hiç bir zaman kaybetmediğimiz Bant Mag. maceramızın devirdiği 15 yılı kutlamak için bir araya geleceğimiz Bant Mag.: Kendine Has 15 Yıl etkinliğinde tüm Bant Mag. okur ve takipçilerini unutulmaz bir gece bekliyor. 30 Ekim’de görüşmek üzere!

Bant Mag.: Kendine Has 15 Yıl @Babylon Programı:
20:00 – Bant Mag. Sinema Programı 15. Yıl Özel Bölüm Gösterimi
21:00 – Gülinler feat. Mert Aslan (Konuk: Kutay Soyocak)
22:00 – Da Poet ve konukları Kamufle – Aga B. – Kayra – Lara di Lara – Seda Erciyes – Barış Demirel – Murat Ertel
23:00 – Dandadadan

Yükleniyor...