Bant Mag.’da staj mı yapmak istiyorsunuz?

Yeni staj dönemi başvurularımız açıldı! Bünyemizde staj yapmak için belirlediğimiz süre iki ay. Tüm detaylar aşağıda sizi bekliyor.

Yazı yazmak istiyorum

Bant Mag.’da yazar olarak staj yapmak için nerede olduğunuzun bir önemi yok; herkes bize başvurabilir ve bulunduğu yerden üretimimize ortak olabilir. Haftada ortalama 10 saatlik bir çalışma öngörüyoruz.

İllüstrasyon, video ve kolaj üretiyorum

İllüstratörler, tasarımcılar, kolajcılar; sizin de nerede olduğunuzun bir önemi yok. Sizden isteğimiz, aşağıdaki soruların cevaplarının yanı sıra portfolyonuzu da başvuruya iliştirmeniz.

Etkinliklerinizin ucundan tutmak istiyorum

İstanbul’da yaşayanlar; düzenlediğimiz etkinliklerin organizasyonu ve yürütülmesinde de size kapımız açık. 

Bu alanlardan birinde (ya da birkaçında) bize stajyer olarak katılmak isteyenler, aşağıdaki soruların yanıtlarını CV’nizle birlikte 15 Ağustos 2022’ye kadar [email protected] adresine yollayabilirsiniz. Gerekli gördüğünüz başka bilgileri veya dosyaları da ekleyebilirsiniz. 

Dönüşleri başvuru süreci sonlandıktan sonraki 30 gün içinde yapacağız. Teşekkürler! Sizi seviyoruz.

*2500 vuruşu geçmeyecek bir metinle, neden Bant Mag.’da staj yapmak istediğini anlatan bir motivasyon mektubu yazabilir misin? 

*Sevdiğin, takip ettiğin yayınlar ve hesaplar hangileri?

*Son zamanlarda etkilendiğin bir müziği, kitabı (roman, hikâye, sanat, akademik, politika, vs.), filmi, diziyi ya da performansı bir paragrafı geçmeyecek bir metinle ele alabilir misin?

Son başvuru tarihi: 15 Ağustos 2022

İllüstrasyon: Hayal Pozantı